KONST / Litografier / Färglitografi 14632202
nr 1463 2202
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 203/375. Färglitografi, bildmått: 78x52, yttermått inklusive ram: 98x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:49:13
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
ledande budet*
25 apr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann